Mountain Mark
Facebook
Strona główna GwarancjaTwój koszyk Zaloguj się!Nie masz konta? Zarejestruj się!

Gwarancja producenta


 • Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie internetowym www.mountainmark.pl pochodzą z legalnego źródła (od autoryzowanych dystrybutorów), są oryginalne i objęte gwarancją producenta.

  Tylko oryginalne produkty


 • Klientowi (użytkownikowi) przysługuje prawo do złożenia reklamacji dotyczącej zakupionego towaru za pośrednictwem sklepu internetowego Mountain Mark. Można również bezpośrednio zwrócić się do producenta w przypadku stwierdzenia:

  A. wad fabrycznych towaru.
  B. uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie przewozu towaru (pod warunkiem dokonania sprawdzenia dostarczonego towaru w obecności kuriera i sporządzenia protokołu.
  C. niezgodności towaru z umową (zamówieniem lub opisem zawartym w katalogu).

 • 3. W przypadku reklamacji Klient powinien odesłać wadliwy towar przesyłką pocztową z dopiskiem "Reklamacja" i odpowiednio wypełnionym formularzem na adres:

  Sklep Mountain Mark
  Ul. Sienkiewicza 3
  42-600 Tarnowskie Góry


 • Reklamowany towar musi być fabrycznie nowy, posiadać oryginalne opakowanie, metki i nie może nosić żadnych śladów użytkowania. W przeciwnym wypadku sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, które Klient otrzymał wraz z reklamowanym towarem. Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (rachunek) oraz załączyć opis reklamacji wraz z uzasadnieniem.

 • Reklamacja zostanie rozpatrzona przez producenta najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru. Z uwagi na dobro klienta najlepiej jest przesyłać towar bezpośrednio do producenta gdyż za pośrednictwem sklepu, wydłuża się czas dostarczenia reklamowanego produktu do Klienta.

 • Reklamowany towar Klient odsyła do sprzedawcy na swój koszt. W przypadku uznania reklamacji, koszty odesłania towaru zostaną Klientowi zwrócone przez producenta.

  Pobierz druk zgłoszenia reklamacyjnego

 • W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie nieodpłatnie naprawiony lub wymieniony na inny, wolny od wad, a jeśli naprawa lub wymiana towaru nie będzie możliwa (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), producent zwróci klientowi zwrot należności, w terminie 2 dni roboczych przelewem na rachunek bankowy równowartość ceny zapłaconej przez niego za towar wraz z kosztami dostarczenia towaru.

 • Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych Klientowi w stosunku do ich wizerunków zamieszczonych na stronie internetowej sklepu, które to różnice mogą wynikać z parametrów monitora Klienta. Powyższe różnice nie stanowią podstawy do złożenia reklamacji z powołaniem się przez Klienta na niezgodność towaru z umową.

 • Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne towaru, np. rozdarcia, powstałe w skutek niewłaściwego użytkowania lub konserwowania towaru przez Klienta oraz będące wynikiem normalnego zużycia towaru.

 • Klient, będący konsumentem w rozumieniu przepisu art. 22(1) Kodeksu cywilnego, ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty otrzymania zakupionego towaru, zakupu pod warunkiem zawiadomienia sprzedawcy o wadach towaru w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

 • W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, uszkodzeń towaru z winy Klienta lub niekompletności reklamacji, reklamowany towar zostanie odesłany do Klienta, a wszelkie koszty procedury reklamacyjnej oraz przesyłek pokrywa Klient.

 • Zasady i zakres uprawnień Użytkownika wynikających z gwarancji udzielonej na zakupiony w sklepie mountainmark.pl towar określa dokument gwarancyjny dołączony do danego towaru. W przypadku towarów marki Alpinus, zarejestrowanie zakupionego towaru na stronie www.alpinus.pl/kontakt-rejestracja._38.html uprawnia Klienta do korzystania z dożywotniej gwarancji na dany towar. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień wynikających z tytułu niezgodności towaru z umową.

Facebook Allegro
Firma Przyjazna Internautom Tylko Oryginalne Produkty BULB FICTION
Oferujemy odzież , sprzet turystyczny i górski najwyższej jakości m.in.: kurtki ,buty trekkingowe , górskie , śpiwory , namioty , plecaki , bieliznę termoaktywną , sandały , odzież gore-tex dostarczą każdej wyprawie niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy takie firmy jak : alpinus , campus , keen , under armour , feel free. Tego nie oferuje żaden sklep turystyczny w Tarnowskich Górach.