Mountain Mark
Facebook
Strona główna Twój koszyk Zaloguj się!Nie masz konta? Zarejestruj się!

O marce KEEN


KEEN
Nasz sklep www.mountainmark.pl jest sklepem oferującym produkty amerykańskiej marki KEEN. W ofercie znajduje się szeroki wybór nieprzeciętnego obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego, a także torby i skarpetki! Wszystkie nasze produkty są ekologiczne,oraz posiadają unikalny styl. Keen znany jest z nietypowych rozwiązań, oryginalnych produktów najwyższej jakości i praktyczności użytkowania. W swojej krótkiej kilkuletniej historii Keen udowodnił, że pretenduje to ścisłej czołówki producentów butów. Buty zdobywały liczne nagrody i wyróżnienia na całym świecie!!! w tym również w Polsce, gdzie zostały dwukrotnie nagrodzone złotym medalem Targów Sportowych.Technologie wykorzystywane w obuwiu keen.


Firma KEEN powstała w styczniu 2003 roku. Jej założycielami są Martin Keen oraz Rory Fuerst. Pierwszym i przełomowym dla rynku obuwniczego produktem firmy były sandały Newport, chroniące jednocześnie palce u stóp. Tak powstał patent Toe Protection, który zapoczątkował serię sukcesów KEEN’a na rynku amerykańskim, a od 2005 roku także na Starym Kontynencie. Firma KEEN specjalizuje się przede wszystkim w produkcji hybrydowego obuwia outdorowego oraz "casualowego", które wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, wysoką jakością, komfortem oraz wszechstronnością użytku. Poza obuwiem KEEN ma także do zaoferowania skarpety oraz torby. Wszystkie produkty tej amerykańskiej marki łączy fakt, iż część zastosowanych w nich materiałów pochodzi z przerobu wtórnego. Wynika to z oryginalnej filozofii marki KEEN, zwanej HybrydLife (Create, Play, Care), która bezpośrednio przekłada się na aktywne działania firmy na polu ekologicznym oraz socjalnym.

KEEN


KEEN tworzy swoje produkty dla ludzi, którzy prowadzą zróżnicowany, aktywny tryb życia, cenią naturę, cieszą się swym naturalnym otoczeniem w nienaruszający równowagi ekologicznej sposób i troszczą się podwórko ich zabaw jakim jest Ziemia. Dzięki temu kwestionowane są tradycyjne sposoby myślenia i produkcji, a tym samym rozwijane i realizowane w praktyce są innowacyjne idee. Jakkolwiek wciąż nie jest możliwe by w procesie produkcji używać jedynie "zielonych" technologii i tworzyw,to droga by ten cel osiągnąć w przyszłości, została rozpoczęta. KEEN zaczął zmieniać świat od "własnego podwórka" i pokazał jak robić produkty świetnej jakości wykorzystującdo tego materiały odzyskiwane oraz łatwo rozkładalne – nazywamy to Hybrid.think.

Create , Play and Care. To nasz sposób na życie, który nazywamy HybridLife!!!

Facebook Allegro
Firma Przyjazna Internautom Tylko Oryginalne Produkty BULB FICTION
Oferujemy odzież , sprzet turystyczny i górski najwyższej jakości m.in.: kurtki ,buty trekkingowe , górskie , śpiwory , namioty , plecaki , bieliznę termoaktywną , sandały , odzież gore-tex dostarczą każdej wyprawie niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy takie firmy jak : alpinus , campus , keen , under armour , feel free. Tego nie oferuje żaden sklep turystyczny w Tarnowskich Górach.