Mountain Mark
Facebook
Strona główna Twój koszyk Zaloguj się!Nie masz konta? Zarejestruj się!

Odpowiedzialność społeczna


Sklep turystyczny Mountain Mark cały czas dostrzega jak bardzo rozwój biznesu lokalnie oraz w internecie jest połączony z rozwojem społecznym.

Tarnowskie Góry


Nasz sklep konsekwentnie wdraża strategię odpowiedzialnego społecznie biznesu gdyż jesteśmy przekonani, że jest to jedyna droga prowadząca do osiągania założonych sukcesów firmy. Innowacje technologiczne i organizacyjne pozwalają nam prężnie się rozwijać na polskim rynku turystycznym. Staramy się wyszukiwać i wspierać inicjatywny, które przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa.

Informacje z Tarnowskich Gór:

KULTURA

WSPIERAMY TARNOGÓRSKIE CENTRUM KULTURY www.tck.net.pl
JESTEŚMY M.IN. SPOSNORAMI NAGRÓD w pierwszym w Tarnowskich Górach festiwalu podróżniczym "Chili con kadry", który odbędzie się
w dn. 19 - 22 stycznia 2012.

Chili con kadry


TURYSTYKA

WSPÓŁPRACUJEMY Z POLSKIM TOWARZYSTWEM TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZYM (PTTK) www.tarnowskiegory.pttk.pl
Członkowie tarnogórskiego PTTK posiadają 10% rabat na wszystkie produkty w naszym sklepie stacjonarnym !!!

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze, Oddział "Ziemi Tarnogórskiej" serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów turystyki i krajoznawstwa do wstąpienia w nasze szeregi.
Znajdziesz u nas wielu przyjaciół dzielących Twoje pasje !!!

SPORT

Wspieramy Damiana Jonaka - Młodzieżowy Mistrz Świata federacji WBC www.damjanjonak.com W lutym 2006 roku zdecydowała się na rozpoczęcie kariery zawodowej podpisując kontrakt z grupą promotorską KnockOut Promotions. Tutaj pod okiem swojego dawnego trenera z Imexu Jastrzębie – Fiodora Łapina stoczył 16wygranych walk, z czego 11 zakończył przed czasem. Na swoim koncie ma wygrane walki na ringach zagranicznych: USA, Niemcy, Austria. Pierwszy tytuł zawodowy zdobył 26.05.07 w katowickim spodku. Wychował się w Bytomiu a obecni mieszka z zona w Tarnowskich Górach.

Tytuły zdobyte w boksie zawodowym:

Młodzieżowy Mistrz Świata federacji WBC
waga: junior średnia - 2007

Mistrz Krajów Nadbałtyckich federacji WBC
waga: junior średnia - 2008

Mistrz Świata federacji IBC
waga: junior średnia - 2009

Facebook Allegro
Firma Przyjazna Internautom Tylko Oryginalne Produkty BULB FICTION
Oferujemy odzież , sprzet turystyczny i górski najwyższej jakości m.in.: kurtki ,buty trekkingowe , górskie , śpiwory , namioty , plecaki , bieliznę termoaktywną , sandały , odzież gore-tex dostarczą każdej wyprawie niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy takie firmy jak : alpinus , campus , keen , under armour , feel free. Tego nie oferuje żaden sklep turystyczny w Tarnowskich Górach.