Mountain Mark
Facebook
Strona główna Polityka prywatnościTwój koszyk Zaloguj się!Nie masz konta? Zarejestruj się!

Polityka prywatności


Chcemy Państwu przedstawić szczegóły na temat zasad i praktyk sklepu Mountain Mark, które zostały przyjęte w celu ochrony prywatności, tak aby można było czuć się pewnie korzystając z naszej witryny www.mountainmark.pl. Nie dokonujemy żadnych zmian, z mocą wsteczną, chyba że prawnie jest to wymagane. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza strona i będziecie często ją odwiedzali! Proszę poświęcić chwilę, aby zapoznać się z naszymi zasadami. Dokonując rejestracji w naszym sklepie, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zachowując prawo do usunięcia ich z bazy adresowej. Używamy Państwa danych osobowych w celu realizacji zamówień lub wniosków. Nie udostępniamy danych osobowych z zewnątrz osobom trzecim oraz firmom bez Państwa zgody. Klienci naszego sklepu zachowują prawo do wglądu swoich danych z bazy adresowej po zrealizowaniu zamówienia. Czynności tych dokonać można poprzez stronę internetową sklepu po zalogowaniu, jak również poprzez kontakt z obsługą sklepu.

Stosujemy staranne procedury ochrony danych osobowych przy zakupach on-line. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystywania lub ujawniania informacji w pewnych okolicznościach, takich jak do prawnego żądania lub ochrony naszego mienia. Kiedy zbieramy dane osobowe? Zbieramy jedynie dane umożliwiające identyfikację osób, takie jak nazwiska, adresy, adresy e-mail, itp., gdyż przedłożone są dobrowolnie przez użytkowników w celu realizacji zamówienia.

Co robimy z informacjami? Zbieramy dane osobowe, aby odpowiedzieć na pytania lub komentarze klientów. Wysyłamy informacje na temat naszych produktów lub firmy, oferujemy naszym klientom różnego rodzaju promocje. Będziemy honorować decyzje o rezygnacji z tych powiadomień (newsletter). Dajemy gwarancję, że wysyłane e-maile są dostępne jedynie dla tych osób, które wyraziły chęć otrzymywania ofert i informacji pocztą elektroniczną. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie przez nasz sklep, w celu realizacji zamówień on-line związanych z naszą firmą. Staramy się jak najlepiej obsługiwać klientów, zgodnie z tą polityką.

Klienci, którzy nie są zarejestrowani w sklepie Mountain Mark mogą również składać zamówienia, wówczas przy każdym zakupie będą proszeni o podanie imienia, nazwiska, adresu dostawy, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Co zrobić, aby chronić dane osobowe? Zabezpieczenia sprawdzające nasze wewnętrzne procedury spełniają wysokie standardy polityki sklepu. Dokładamy również wszelkich starań, aby upewnić się, że bazy danych są chronione przed wglądem osób trzecich.

Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania lub ujawnienia wszelkich informacji, niezbędnych do spełnienia wymogów ustawowych, wykonawczych i prawnych, do prowadzenia śledztwa w sprawie skarg konsumentów lub potencjalnych naruszeń prawa, w celu ochrony integralności strony, do realizacji Państwa żądań lub do współpracy w jakimkolwiek postępowaniu prawnym.

Facebook Allegro
Firma Przyjazna Internautom Tylko Oryginalne Produkty BULB FICTION
Oferujemy odzież , sprzet turystyczny i górski najwyższej jakości m.in.: kurtki ,buty trekkingowe , górskie , śpiwory , namioty , plecaki , bieliznę termoaktywną , sandały , odzież gore-tex dostarczą każdej wyprawie niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy takie firmy jak : alpinus , campus , keen , under armour , feel free. Tego nie oferuje żaden sklep turystyczny w Tarnowskich Górach.