Mountain Mark
Facebook
Strona główna Status zamówieniaTwój koszyk Zaloguj się!Nie masz konta? Zarejestruj się!

Status zamówienia


Każda osoba, która złożyła w naszym sklepie zamówienie otrzymuje wiadomość mailową z listą zamówionych towarów. W tej samej wiadomości jest zawarty indywidualny numer zamówienia. Umożliwia on sprawdzenie aktualnego statusu zamówienia – zarówno telefonicznie, jak też samodzielnie przy przeglądaniu historii zamówień.

Aby przejrzeć listę ostatnich zamówień, należy zalogować się (klikając w zakładkę "Zaloguj się"). Po wejściu w historię zamówień odnaleźć można informacje o stanie realizacji zamówienia.

Status zamówienia możesz także sprawdzić na tej stronie . Wystarczy podać numer zamówienia oraz adres email użyty przy jego składaniu.

Numer zamowienia:
Adres e-mail:

Statusy i ich znaczenie:

  • W trakcie realizacji
    Zamówienie zostało zapisane w systemie i po odnotowaniu wpłaty na konto (w przypadku przedpłaty na konto) towar zostaje przygotowywany do wysyłki.

  • Zrealizowano
    Oznaczenie dla zamówień wysłanych zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami- pocztą bądź przesyłką kurierską. Przy zamówieniu widnieje również numer paczki / listu przewozowego.

Sprawdzając status zamówienia, możesz też przeczytać ewentualne informacje od obsługi sklepu, dotyczące bezpośrednio danego zamówienia (wysyłane również na adres mailowy).

Uwaga: Opcja sprawdzania statusu zamówienia dostępna jest jedynie dla osób, które złożyły zamówienie poprzez stronę www.mountainmark.pl (rejestrując się i logując). Dla zamówień telefonicznych i mail'owych, nie jest przydzielany numer dający się sprawdzić online. Dlatego też, sprawdzenie statusu realizacji zamówienia na stronie jest w tych przypadkach niemożliwe.

Facebook Allegro
Firma Przyjazna Internautom Tylko Oryginalne Produkty BULB FICTION
Oferujemy odzież , sprzet turystyczny i górski najwyższej jakości m.in.: kurtki ,buty trekkingowe , górskie , śpiwory , namioty , plecaki , bieliznę termoaktywną , sandały , odzież gore-tex dostarczą każdej wyprawie niezapomnianych wrażeń. Gorąco polecamy takie firmy jak : alpinus , campus , keen , under armour , feel free. Tego nie oferuje żaden sklep turystyczny w Tarnowskich Górach.